Hakkımızda

Gümrük Muayene Memurları Derneği, mesleki dayanışma derneği olarak 28.03.2000 tarihinde 22 üye ile İstanbul’da kurulmuştur.

Derneğimizin amacı; yasalarla belirlenen sınırlar içinde kalmak suretiyle, Gümrük Muayene Memurları’nın birlik ve beraberliğini, karşılıklı dayanışma ve yardımlaşmasını, üyeler arasında bilgi akışı, eğitim ve bilgilendirme yolu ile muayene memurluğu mesleğinin kalitesini arttırmak ve etik kurallarını geliştirmek, üyelerin hak ve menfaatlerini korumak, hayatın diğer alanında karşılaşacakları sorunların çözümünde yardımcı olmaktır.

Gümrük Muayene Memurları Derneğinin kurumsallaşmasında kurucular kurulu ile kurulduğu günden bu tarafa yönetim kurulunda görev yapan gümrük muayene memurlarına yaptıkları katkılar ve özverili çalışmaları için teşekkür eder, saygılar sunarız.

GMMD Kurucular Kurulu

  • HİDAYET GÜNGÖR Başkan
  • CAVİT GÖKTÜRK Üye
  • ŞENOL YILDIRIM Üye
  • MUHAMMET AKKUŞ Üye
  • AHMET KARTAL Üye
  • İBRAHİM KÜTÜK Üye
  • ZEHRA KIRILMAZ Üye
  • MUHARREM ÇOBAN Üye
  • YUSUF OKTAY Üye
  • GÜVEN YILMAZ Üye
  • TUNCAY KAYA Üye

  • MURAT KOÇ Üye
  • SEREF AVCI Üye
  • KADİR ÇELİK Üye
  • HAYRETTİN YILDIRIM Üye
  • METİN DİNÇER Üye
  • M.ŞAHİN GÜNDOĞAN Üye
  • FİKRET ÜNSAL Üye
  • MUAMMER ÜNAL Üye
  • EKREM ÇETİNKAYA Üye
  • HÜSAMETTİN TURGUT Üye
  • YÜKSEL DENİZ Üye

 

Önceki Yönetimlerimiz

09.05.2015

Yönetim Kurulu Başkanı Hakan ÜLKER
Başkan Vekili  Celil YÜĞÜNT
Başkan Yardımcısı  Serdar AKSOY
Başkan Yardımcısı  Beytullah YILDIRIM
Genel Sekreter  Gökhan YÜKSEL
Sayman  Sedat CİV
Sayman  Burcu TEKİN
Üye  Barbaros SARI
Üye  Sündüs ÖKSÜZ

07.02.2015 – 09.05.2015

Yönetim Kurulu Başkanı  İbrahim Toy

23.02.2013 – 07.02.2015

Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Durusoy
Başkan Vekili Barbaros Sarı
Başkan Yardımcısı Mustafa Güven
Başkan Yardımcısı Orhan Evintan
Genel Sekreter Selçuk Çakır
Sayman Hayati Demir
Sayman Mustafa Koçak
Üye İlteriş Kutluk Bahar
Üye Haydar Erişti

02.04.2011 – 23.02.2013

Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Durusoy
Başkan Vekili Turgut Özen
Başkan Yardımcısı İlteriş Kutluk Bahar
Başkan Yardımcısı Mehmet Uğurlu
Genel Sekreter Selçuk Çakır
Sayman Barbaros Sarı
Sayman Emrah Uykun
Üye Orhan Evintan
Üye Serhat Sarıkaya

04.12.2010 – 02.04.2011

Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Türközü
Başkan Vekili İlteriş Kutluk Bahar
Başkan Yardımcısı Turgut Özen
Başkan Yardımcısı Bekir Durusoy
Genel Sekreter Selçuk Çakır
Sayman Mehmet Bayram Derici
Sayman Barbaros Sarı
Üye Orhan Evintan
Üye Serhat Sarıkaya

29.11.2008 – 04.12.2010

Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Türközü
Başkan Vekili İlteriş Kutluk Bahar
Başkan Yardımcısı Turgut Özen
Başkan Yardımcısı Bekir Durusoy
Genel Sekreter Selçuk Çakır
Sayman Mehmet Bayram Derici
Sayman Barbaros Sarı
Üye Orhan Evintan
Üye Serhat Sarıkaya

29.09.2007 – 29.11.2008

Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ecevit Sanlı
Başkan Vekili Bahattin Türközü
Başkan Yardımcısı Caner Zorlu
Başkan Yardımcısı Kemal Kıraç
Genel Sekreter Cihan Böyür
Sayman Fazilet Kondu
Sayman Sedat Dülger
Üye Ercan Bülent Çoban
Üye Murat Turan Dayıoğlu

05.08.2006 – 29.09.2007

Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ecevit Sanlı
Başkan Vekili
Başkan Yardımcısı İlteriş Kutluk Bahar
Başkan Yardımcısı Mustafa Güven
Genel Sekreter Osman Erdoğan
Sayman Turgut Özen
Sayman Yalçın Kılınç
Üye Orhan Evintan
Üye Ayşe Arslantaş
Üye Hüdai Demir

03.09.2005 – 05.08.2006

Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Demirci
Başkan Vekili Süleyman Ecevit Sanlı
Başkan Yardımcısı İlteriş Kutluk Bahar
Başkan Yardımcısı Mustafa Güven
Genel Sekreter Osman Erdoğan
Sayman Turgut Özen
Sayman Yalçın Kılınç
Üye Orhan Evintan
Üye Ayşe Arslantaş

24.09.2003 – 03.09.2005

Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ünal
Başkan Vekili Selahattin Gündüz
Başkan Yardımcısı İlhami Demirci
Başkan Yardımcısı
Genel Sekreter
Sayman Mustafa Güven
Sayman Mustafa Erdaş
Üye Süleyman Ecevit Sanlı
Üye İlteriş Kutluk Bahar

22.09.2001 – 24.09.2003

Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Deniz
Başkan Yardımcısı Ahmet Kartal
Başkan Yardımcısı Murat Koç
Genel Sekreter
Sayman Kadir Çelik
Sayman Rahmi Demirkol
Üye İbrahim Demirci

16.10.2000 – 22.09.2001

Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Deniz
Başkan Yardımcısı Kalender Alagöz
Başkan Yardımcısı
Genel Sekreter Hasan Hüseyin Dinsever
Sayman Kadir Çelik
Sayman Hayrettin Yıldırım
Üye Bayram Doğan

28.03.2000 – 16.10.2000

Yönetim Kurulu Başkanı Hidayet Güngör
Başkan Yardımcısı Ahmet Kartal
Başkan Yardımcısı
Genel Sekreter Cavit Göktürk
Sayman Şenol Yıldırım
Sayman Güven Yılmaz
Üye Muhammet Akkuş
Üye Fikret Ünsal